Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Z.D.H. Prins Jos Träöter van de Dannenburcht

Z.D.H. Prins Jos Träöter van de Dannenburcht

15 november 2025

IMG_8156
IMG_8161

Lieve Zwaone’ en Zwaoninne’, zojuist is in een afgeladen De Gouden Engel de nieuwe prins van Huissen onthuld. Onder luid applaus van een kolkende zaal is uit een Franse lelie gesprongen:

Ziene Dorslustige Hoogheid Prins Jos Träöter van de Dannenburcht

Enkele momenten geleden ging hij nog door het leven als Jos Mom. Jos kennen we binnen het Huissens carnaval natuurlijk allemaal als de goedlachse voorman met de bastuba van de Prinseträöters.

De 43-jarige Jos (van de Pröl) is al sinds hij een krössel was lid van Scouting Dannenburcht en sinds de jaren ‘90 ook bij de Scoutingband Huissen-Stad. Ook blaast hij sinds de oprichting van de Als Je Maar Van Huis Band daar muzikaal hoog van de (stads)toren. Hij is er één van Bart en Trees Mom. Jos is getrouwd met zijn Chantal en is vader van Sjors. Later volgt via dit kanaal nog veel meer over onze nieuwe hoogheid.

Prins Jos Träöter van de Dannenburcht is de XXVIIe Prins van Huusse’ en de XXVe Vors’ van de Kraonige Zwaone. Wij wensen hem en zijn gevolg drie geweldige regeringsjaren toe.

Huusse’ Helau – Huusse’ Helau – Huusse’ Helau

Back to top